Domovská stránka > Kontakty > O Bioplanetě

O firmě


BioPlaneta


Společnost Green Planet investment s.r.o pod svojí značkou BioPlaneta nabízí výrobky a systémy, které vám budou šetřit peníze a chránit naší planetu pro další generace. Značka Bioplaneta je na trhu od roku 2004 a za tu dobu zaujala výsadní postavení na trhu ekologického myšlení, zpracování, využití odpadů a zdrojů v restauračních a domácích podmínkách. Našimi stěžejními produkty jsou bioplastové obalové materiály, které jsou vyráběny bez užití ropy a jejich derivátů. Na český trh snažíme prosadit nové systémy v oblasti zpracovaní odpadů a celkového pohledu na tuto problematiku. Bioplastové obalové materiály jsou vyráběny z přírodních produktů jako jsou brambory, kukuřice, pšenice a další a to při zachování stejných ne-li lepších vlastností jako mají obaly z ropných derivátů a na rozdíl od nich se do 90 dnů rozloží na kompost. Naše společnost nabízí několik velmi zajímavých systémů pro úsporu peněz a ochranu životního prostředí.
 

Naše základní Systémy  

  • ECR Systém – komplexní systém dodávek obalových materiálu, nádob na třídění odpadů a jejich zpětný odběr.
  • Bokashi Systém – Systém umožňující velmi jednoduché a efektivní kompostování přímo v kuchyni, bez zápachu a za vzniku velmi kvalitního hnojiva
Bioplaneta

Kontaktujte nás

Jméno a příjmení
Telefonní číslo
E-mail
Dotaz
NEBOJTE SE,
ODPOVÍME!

Přečtěte si také

Bioplaneta

Newsletter

Newsletter
Přihlaste se k odběru informačních e-mailů
Vložte svoji emailovou adresu a už vám neuteče žádná zpráva z Bioplanety. Tato služba je zdarma a odběr lze kdykoliv zrušit.
© 2010  |  BIO PLANETA. Bio obaly, ekologické obaly.

právní ujednání    mapa stránek